You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Про нас

    У нашому магазині ви знайдете продукцію всіх відомих в Україні виробників спортивного харчування, як зарубіжних, так і вітчизняних. Особисто ми, все ж надаємо перевагу українським виробникам.


По перше, це підтримка внутрішнього ринку, по друге – в Україні також виробляють якісну продукціюЄ багато товарів, за які дійсно не варто переплачувати іноземним виробникам - наші роблять якщо не краще, то хоча б на такому ж рівні, тому що в основному сировина закупається на тих же зарубіжних заводах, а в  її Україні фасують, добавляють смаки, пресують в таблетки... Наприклад якісних протеїнів ізолятів, та гідролізатів в Україні не виробляють і тут вже без зарубіжних брендів не обійтись, але звичайні сивороткові білки від 65-75% можна сміливо купувати вітчизняних виробників. В основному купуючи дорогі бренди покупці навіть не задумуються для чого їх очищують до 90% білку на 100г сировини.  Думають чим дорожчий, тим кращий буде результат та це не зовсім так…


Для кого потрібні дорогі білки?

1) Професійним спортсменам та звичайним людям В ПЕРІОД СУШКИ або на період дієти! В міжзмагальному періоді підійде протеїн близько 75% білку.

2) Людям, які мають проблеми з засвоюванням лактози. Їм також потрібен тільки очищений від лактози протеїн.

 

    Протеїни та амінокисли краще засвоюються при наявності невеликої кількості вуглеводів, які працюють як транспортна система! Через це без допоміжних речовин очищений протеїн гірше засвоюється ніж звичайний 70-75 відсотковий. Тому в дорогі брендові протеїни додають багато речовин, наприклад пробіотикиякі сприяють кращому засвоєнню.

Отже, звичайний протеїн вітчизняних виробників влаштує ОСНОВНУ кількість клієнтів. Не підійде лише в період перед змаганнями, в період строгих дієт та людям у яких є проблеми з засвоєнням лактози.

 

    Вціломуякщо навіть на 10% українська продукція поступається у якості зарубіжним аналогам, то ціна, яка іноді дешевша вдвічі це перекриває. Набагато більший буде результат від 2х одиниць продуктуукраїнського виробника, ніж за ту ж ціну від одної одиниці дорогого бренду.